SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2017/2018

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w mini koszykówce chłopców w Koszycach Wielkich

I miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w mini koszykówce chłopców w Tuchowie

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w Tarnowie

 

V miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w mini piłce nożnej chłopców w Tuchowie

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce nożnej chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w klasyfikacji zespołowej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce ręcznej chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce chłopców

 

III miejsce w półfinale powiatowym w halowej piłce nożnej chłopców w Tuchowie

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce dziewcząt

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w klasyfikacji zespołowej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

III miejsce w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w klasyfikacji zespołowej

III miejsce Morys Joanna w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV w Tarnowie

 

III miejsce Tabiś Karoliny w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w kategorii I

II miejsce Pres Daniel w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w kategorii I

II miejsce Pres Agnieszki w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w kategorii II

 

II miejsce Morys Joanna w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w kategorii II

II miejsce Tabiś Dawid w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w kategorii II

II miejsce Pierzchała Kamil w między-powiatowym Turnieju "Bieg Niepodległości" w kategorii II

 

I miejsce Morys Joanna w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

II miejsce Pres Agnieszka w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

II miejsce Pauliny Ozga w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa VI

 

III miejsce Angeliki Niemiec w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa VI

III miejsce Patrycji Molek w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V

III miejsce Tabiś Dawid w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa IV