SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2017/2018

Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

 

Wojewódzkie wyróżnienie sportowe dla Szkoły Podstawowej przyznane przez Szkolny Związek Sportowy

SZKOŁA PODSTAWOWA

II miejsce w   Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt w Tuchowie

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w Tarnowie

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w Tarnowie

 

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w halowej piłce nożnej   chłopców w Ciężkowicach

IV miejsce w   Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w mini koszykówce dziewcząt w Tuchowie

I miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w halowej piłce nożnej   chłopców w Ciężkowicach

 

I miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w mini koszykówce dziewcząt w Tuchowie

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej   chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt.

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce dziewcząt

I miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w mini koszykówce dziewcząt w Ciężkowicach

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt

 

I miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt Tuchowie

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w klasyfikacji zespołowej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Agnieszka Pres

 

Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Joanna Morys

I miejsce Agnieszki Pres w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV w Tarnowie

VI miejsce Morys Joanna w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V w Tarnowie

 

I miejsce Pres Agnieszki w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

III miejsce Morys Joanna w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

III miejsce Patrycja Molek w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

 

I miejsce Morys Joanna w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

I miejsce Patrycja Molek w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa VI

I miejsce Pres Agnieszka w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

 

III miejsce Paulina Burnat w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V

II miejsce Karolina Tabiś w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

III miejsce Bartłomiej Bartosika w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa VI

 

GIMNAZJUM

I miejsce Justyny Osysko w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

II miejsce Joanny Maślanki w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

III miejsce Edyty Potępy w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

 

I miejsce Dawida Gucwy w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

III miejsce Marcina Burnata w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnów w biegach okrężnych

I miejsce Justyny Osysko w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

 

II miejsce Natali Kozik w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce Dawida Gucwy   w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

III miejsce Sławomira Tabiś w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt