SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2017/2018

Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Finaliści Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 9 uczniów

Finaliści Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Indywidualnych Biegach przełajowych 5 uczniów.

Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Agnieszka Pres

 

Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Tabiś Karolina

Finalista Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców – Jacek Śliwa

Finalista Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców – Pres Daniel

 

Finalista Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców – Kwiek Bartłomiej

I miejsce Agnieszki Pres w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V w Tarnowie

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Biegach Przełajowych chłopców

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Biegach Przełajowych dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce dziewcząt

 

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

I miejsce w półfinale Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce dziewcząt w Ciężkowicach

 

I miejsce w półfinale Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce chłopców w Tuchowie

I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W GMINIE GROMNIK

VII MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W POWIECIE TARNOWSKIM

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w biegach przełajowych chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w drużynowym tenisie stołowym chłopców

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w siatkówce chłopców

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w siatkówce dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w biegach przełajowych dziewcząt

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej   chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt.

I miejsce Jacek Śliwa w Mistrzostwach Gminy w   tenisie stołowym chłopców

 

II miejsce Mateusz Biesek w Mistrzostwach Gminy w   tenisie stołowym chłopców

Udział w pół finale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego tenisie stołowym chłopców: Jacek Śliwa, Mateusz Biesek

I miejsce Tabiś Karolina w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

 

II miejsce Martyka Patrycja w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

III miejsce Krzyżak Zuzanna w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

II miejsce Agnieszki Pres w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym

 

II miejsce Jacka Śliwy w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym

I miejsce Pres Daniel w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa IV

II miejsce Kwiek Bartłomiej w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa IV

 

I miejsce Pres Agnieszka w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V

I miejsce Śliwa Jacek w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa V

II miejsce Kwiek Kamil w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa V

 

II miejsce Tabiś Dawid w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa VI

Finaliści Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Udział 9 uczniów:
Agnieszka Pres
Tabiś Karolina
Jacek Śliwa
Pres Daniel
Kwiek Bartłomiej
Martyka Patrycja
Krzyżak Zuzanna
Kwiek Kamil
Tabiś Dawid

 

GIMNAZJUM

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w półfinale Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w piłce ręcznej chłopców w Pleśnej

III miejsce w półfinale Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce chłopców w Pleśnej

 

VI miejsce Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej   chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce   chłopców

 

I miejsce w turnieju Coca-cola Cup chłopców - międzygminnym

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce   dziewcząt

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w   piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej   chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce siatkowej chłopców

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej   chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej   dziewcząt

 

III miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Ciężkowicach

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce Szarota Agata w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

 

II miejsce Szarkowicz Paulina w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce Dziecina Dominika w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce Lis Martyna w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

 

Finaliści Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych
Udział 4 uczniów:
Szarota Agata
Szarkowicz Paulina
Dziecina Dominika
Lis Martyna

katechizm bierzmowanych