SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2017/2018

Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

„SZKOŁA W RUCHU” tytuł przyznany dla naszej placówki przez Ministra Edukacji Narodowej

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

IV miejsce w finale wojewódzkim piłkarskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” drużyny dziewcząt

 

Finaliści Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Indywidualnych Biegach przełajowych
Udział 4 uczniów:
Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Agnieszka Pres
Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Zuzanna Krzyżak
Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Martyka Patrycja
Finalistka Mistrzostw Województwa Małopolskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Tabiś Karolina

 

I miejsce Agnieszki Pres w Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych kategoria klasa V

I miejsce   Martyka Patrycja w Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych kategoria klasa IV

Finaliści Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
9 uczniów:
Agnieszka Pres
Tabiś Karolina
Jacek Śliwa
Legutki Eryk
Pres Daniel
Kwiek Bartłomiej
Martyka Patrycja
Krzyżak Zuzanna

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

 

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

I miejsce w finale powiatowym piłkarskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” drużyny dziewcząt w Lisiej Górze.

I miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w koszykówce dziewcząt w Czermnej

 

III miejsce w półfinale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w piłce ręcznej dziewcząt w Tuchowie

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt w klasyfikacji zespołowej

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców w klasyfikacji zespołowej

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce   dziewcząt

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej   dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce   chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w drużynowym tenisie stołowym chłopców

 

I miejsce Jacek Śliwa w Mistrzostwach Gminy w   tenisie stołowym chłopców

II miejsce Agnieszka Pres w Mistrzostwach Gminy w   tenisie stołowym chłopców

I miejsce Agnieszki Pres w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym

 

II miejsce Jacka Śliwy w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym

I miejsce Krzyżak Zuzanna w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V

I miejsce Martyka Patrycja w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa IV

 

II miejsce Tabiś Karolina w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa V

I miejsce Legutki Eryk w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa V

II miejsce Pres Daniel w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa V

 

III miejsce Kwiek Bartłomiej w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa V

I miejsce Pres Agnieszka w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt kategoria klasa VI

III miejsce Śliwa Jacek w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa VI

 

III miejsce Wirchomski Arkadiusz w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych chłopców kategoria klasa IV

Udział w pół finale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w tenisie stołowym: Jacek Śliwa, Agnieszki Pres

 

GIMNAZJUM

Finaliści Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych
Udział 3 uczniów:
Karolina Morys
Duda Angelika
Magdalena Potępa

III miejsce w półfinale Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w piłce ręcznej chłopców w Tuchowie

III miejsce w półfinale Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w koszykówce chłopców w Pleśnej

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce   chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej   chłopców

 

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej   dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce siatkowej dziewcząt

 

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce   dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w drużynowym tenisie stołowym chłopców

 

I miejsce Karolina Morys w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce Duda Angelika w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce Magdalena Potępa w Mistrzostwach Gminy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt