SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2019/2020

Liga Niezwykłych Umysłów

#CodeWeek2019 w naszej szkole

201910 CodeWeek2019 w siemiechowie ulotkastr 1 l

 

Europejski Tydzień Kodowania (#CodeWeek2019) w tym roku odbędzie się w dniach 5 – 20 października. CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa rywalizują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja odbywa się na terenie całej Europy. Jej misją jest poszerzanie kompetencji z obszaru programowania zarówno wśród profesjonalistów, jak i początkujących. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową czy robotyką. Nauka programowania to przede wszystkim dobra zabawa. Dzięki niej uczniowie w przystępny sposób nabywają uniwersalne umiejętności – ćwiczą logiczne myślenie, uczą się jak współpracować i rozwiązywać złożone problemy.

W ramach CodeWeek2019 w naszej szkole zostaną zorganizowane warsztaty z robotyki   i programowania. Szczegółowych informacji udziela nauczyciel Robert Kraj. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

nowa era komputera

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l