Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

„GÓRA GROSZA”

J20112012 w1ak co roku do naszej szkoły zawitała szczytna akcja, o znanej chyba każdemu uczniowi nazwie Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy na  pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Akcja pokazuje, że nawet „uczniowski” grosz stanowi wielką siłę. Warto oszczędzać nawet najmniejsze monety, które zebrane w całości mogą pomóc odmienić czyjś los. Jak zwykle mogliśmy liczyć na ofiarność naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasza „GÓRA GROSZA” z dnia na dzień się powiększała!

           Akcję przeprowadził Samorząd Uczniowski gimnazjum oraz szkoły podstawowej. W sumie zebraliśmy 250, 32 zł oraz 31 centów.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l