SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2018/2019

Liga Niezwykłych Umysłów

Wielki sukces naszych zawodniczek

Piłkarki ręczne ze szkoły podstawowej w wielkim finale

20112012 prDrużyna dziewcząt z Siemiechowa awansowała do finału powiatowego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej.  W rozgrywkach na szczeblu gminy uczennice zajęły I miejsce.

W półfinale powiatowym w Tuchowie, w którym startowały najlepsze drużyny z tzw. „grupy południe” tj. rejonu Tuchów, Zakliczyn, Ciężkowice, Ryglice, Szerzyny, Rzepiennik Strzyżewski, Pleśna, Gromnik. Młode sportsmenki
z Siemiechowa wywalczyły I miejsce.

W finale spotkają się najlepsze cztery drużyny z powiatu tarnowskiego.

Skład drużyny: Kościńska Magdalena (kapitan), Molek Patrycja, Juszkiewicz Kinga (bramkarz), Lis Martyna, Guzik Dominika, Grzyb Julita, Wierchomska Weronika, Pres Agnieszka, Morys Joanna, Burnat Paulina. Trener: mgr Robert Kraj

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych zawodniczek

nowa era komputera

Rekrutacja 2019/2020

katechizm bierzmowanych