Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

rok szkolny i katechetyczny 2021/2022

Liga Niezwykłych Umysłów

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Szanowni Państwo !!!

 

Zaproszeni Goście, Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Wy – Drodzy Uczniowie , którzy dzisiaj jesteście najważniejsi, jesteście bohaterami tej uroczystości.

            Drodzy Absolwenci! Kończąc trzecią klasę gimnazjum, wchodzicie w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale jesteście do niego dobrze przygotowani. Trzy lata nauki

w tutejszym gimnazjum przysposobiło Was, zaopatrzyło w odwagę na dalszą wędrówkę nowymi ścieżkami edukacji; na odkrywanie własnych możliwości wiedzy i zbliżania się do dorosłości. Gratuluję Wam!

            Wiążemy z Wami duże nadzieje i wierzymy, że zamierzone cele osiągnięcie, wykazując się przy tym pracowitością, rzetelnością, odpowiedzialnością, wytrwałością i wiarą we własne siły. Idźcie więc śmiało , z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę nauki, „pracując tak, jakbyście mieli żyć wieki i żyjąc tak, jakbyście mieli umrzeć za chwilę”... Na swej drodze spotykajcie zawsze dobrych, wymagających i zawsze Wam życzliwych nauczycieli. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami , które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka, uznanie i szacunek innych.

            Słowa podziękowania kieruję z tego miejsca do Rodziców za Wasze działania wspierające proces edukacyjny i wychowawczo-opiekuńczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślna przyszłość zależy od pracy rodziców i szkoły.

            Serdecznie dziękuję również organowi prowadzącemu szkołę i organowi nadzorującemu za zrozumienie potrzeb i specyfiki pracy szkoły, za udzielanie pomocnych wskazówek, za wiarę w marzenie o coraz lepszej polskiej szkole.

            W sposób szczególnie serdeczny i gorący - oraz z wielkim uznaniem - dziękuję Wam- Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy – za bardzo ciężką całoroczną pracę włożoną w wychowanie i uczenie młodego człowieka. Dziękuję za odwagę, nierzadko determinację, otwartość, cierpliwość, doskonalenie umiejętności zawodowych, za wszystkie te cechy, które nie bójmy się użyć tego słowa, składają się na miłość i to jak sami dobrze wiemy miłość niełatwą, miłość do szkoły !

Wasz trud i zaangażowanie zaowocował wieloma wspaniałymi sukcesami naszych wychowanków. Życzę Wam aby wolny czas przysporzył sił i zapału do zawodowych zmagań w nowym roku szkolnym 2012/2013.

            Kończąc, życzę Wam Kochani Uczniowie udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim… prawdziwych! Wypoczywajcie , gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący, i ostrożni. Unikajcie brawury i bezmyślności. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Siemiechów, 29 czerwca 2012 r.                                 Dyrektor Zespołu Szkół w Siemiechowie

                                                                                  mgr Józef Marszałek

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l