Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

rok szkolny i katechetyczny 2021/2022

Liga Niezwykłych Umysłów

Koszykarki z Siemiechowa najlepsze w półfinale powiatowym

20122013 kosz dz 2013Liczne starty w zawodach uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum – spowodowały, że z małym opóźnieniem przedstawiam kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem do licznych trofeów sportowych naszej szkoły – uczennice szkoły podstawowej dodały kolejny sukces wygrywając rywalizację w tzw. „grupie południe” tj. rejon Tuchów, Zakliczyn, Ciężkowice, Ryglice, Szerzyny, Rzepiennik Strzyżewski, Pleśna, Gromnik.

Nasze zawodniczki zaprezentowały w turnieju świetne przygotowanie techniczne, taktyczne oraz motoryczne pomimo dużej przewagi wzrostu przeciwniczek. To zawodniczki z Siemiechowa dominowały w rywalizacji sportowej. W pierwszym meczu pokonały Szerzyny 12:10 zwycięski „kosz” po efektownej akcji zdobyła Wirchomska Weronika

Od lat na wysokim poziomie sportowym przebiega rywalizacja z Tuchowem - tym razem było podobnie. Naszego trenera Pana Roberta Kraja i pozostałych naszych zawodników najbardziej zaskoczyła bardzo skuteczna postawa Krzyżak Gabrieli, która zdobyła pierwsze 4 punkty dla drużyny wykazując się opanowaniem i precyzja pod koszem zawodniczek z Tuchowa. - na sali wszyscy skandowali „Johnny”. Świetny występ zanotowała Pres Agnieszka, która z dużą swobodą mijała przeciwniczki i zdobywała cenne punkty. Najlepiej blokującą w naszej drużynie była Paulina Burnat

Ostatecznie zawodniczki z Siemiechowa pokonały Tuchów 17:8

Wygrywając rywalizację w Ciężkowicach nasze zawodniczki uzyskały awans do finału powiatowego.

Skład drużyny: Wirchomska Weronika, Morys Joanna, Pres Agnieszka, Burnat Paulina, Majka Paulina, Wróbel Natalia, Tabiś Monika, Kurczab Sylwia, Kucharczyk Katarzyna, Kozioł Wiktoria, Kwiek Gabriela, Tabiś Karolina, Krzyżak Gabriela.

Trener: Robert Kraj

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l