Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

rok szkolny i katechetyczny 2021/2022

Liga Niezwykłych Umysłów

Siemiechów najlepszy w koszykówce

20122013 kosz ch

W Mistrzostwach Gminy Gromnik w mini koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Szkoły Podstawowe ur. 2000 i młodszych). Najlepszą okazała się drużyna z naszej szkoły, która wygrała wszystkie mecze. Turniej odbył się w hali sportowej w Gromniku. Rywalizowało pięć zespołów. Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo dobre wyszkolenie techniczne i przygotowanie motoryczne, trener miał jedynie uwagi do realizacji przez niektórych zawodników zadań taktycznych.

Chłopcy grali w składzie: Biesek Mateusz, Tabiś Dawid, Kwiek Kamil, Śliwa Jacek, Gądek Szymon, Gut Konrad, Kucharczyk Krzysztof, Pres Daniel, Koza Mateusz,Kubicz Patryk, Kwiek Dawid, Kwiek Bartłomiej.

Trener: Robert Kraj

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został uczeń z Siemiechowa Mateusz Biesek , natomiast Dawid Tabiś także uczeń naszej szkoły został wyróżniony jako „obiecujący” sportowiec.

Naszej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l