Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

rok szkolny i katechetyczny 2021/2022

Liga Niezwykłych Umysłów

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce w gminie nasze uczennice najlepsze …

20122013 koszykowka dzKoszykówka – dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć punkty umieszczając piłkę w koszu. Jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych dyscyplin na świecie. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w których startują uczniowie szkoły podstawowej drużyna składa się z dwóch zespołów pięcioosobowych w pierwszej kwarcie gra zespół 1 natomiast w drugiej kwarcie zespół 2 , w trzeciej kwarcie dowolni zawodnicy.

W Mistrzostwach gminy uczennice szkoły podstawowej zajęły I miejsce wygrywając wszystkie mecze turnieju.

Skład drużyny: Wirchomska Weronika, Morys Joanna, Pres Agnieszka, Burnat Paulina, Majka Paulina, Wróbel Natalia, Tabiś Monika, Kurczab Sylwia, Kucharczyk Katarzyna, Kozioł Wiktoria, Kwiek Gabriela, Tabiś Karolina, Krzyżak Zuzanna.

Trener: Robert Kraj

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została uczennica naszej szkoły Weronika Wirchomska. Pres Agnieszka natomiast została oceniona, jako najbardziej „widowiskowo” grająca zawodniczka, wszystkim szczególnie podobał się zwód z pivotem w jej wykonani.

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l