SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

FERIE LETNIE '2020

Liga Niezwykłych Umysłów

Nasi sportowcy Mistrzami Gminy ...

20122013 tsWspółczesny tenis stołowy jest bardzo szybką grą wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Rozgrywka polega przede wszystkim na szybkości i rotacji nadawanej piłce, by sprawić przeciwnikowi jak najwięcej trudności przy jej odbiorze. Od 2001 roku, kiedy zasady tenisa stołowego istotnie się zmieniły, set rozgrywany jest do momentu, w którym któryś z zawodników zdobędzie 11 punktów (wcześniej 21).

W Mistrzostwach Gminy Gromnik świetnie wystartowali uczniowie naszej szkoły.

W rozgrywkach drużynowych nasz zespół w składzie Mateusz Biesek, Jacek Śliwa zajął I miejsce czyli zdobył Mistrzostwo Gminy Gromnik w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Zawodniczki Agnieszka Pres, Joanna Morys zajęły II miejsce czyli zdobyły Wicemistrzostwo Gminy Gromnik w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Rozegrane zostały także Indywidualne Mistrzostwa Gminy Gromnik w Tenisie Stołowy.

Mistrzem Gminy Gromnik został reprezentant naszej szkoły Jacek Śliwa, drugie miejsce i tytuł wicemistrza gminy wywalczył także nasz uczeń Mateusz Biesek. W kategorii dziewcząt IV miejsce zajęła Agnieszka Pres.

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali jako reprezentanci /sportowcy / naszej szkoły oraz ich rodziców.