SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

FERIE LETNIE '2020

Liga Niezwykłych Umysłów

NOWY ROK SZKOLNY 2012/2013

Zaczęły się już zajęcia w   klasach, nowe obowiązki, nowi koledzy, nowe koleżanki -duże, duże zmiany. Na początku trudno nam będzie temu wszystkiemu sprostać. Nadal będziemy wspominać wakacje, opowiadać o nich kolegom. Wielu z nas z tęsknotą spogląda na pamiątki znad morza, gór, jezior, lasów... Od dziś będą one zajmowały szczególne miejsce na naszych półkach.

            3 września w naszej szkole, wraz z pierwszym dzwonkiem, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 7:30 Msza Święta. Potem udaliśmy się do hali sportowej. Po komendzie „Baczność” został wprowadzony poczet flagowy i odśpiewaliśmy wszyscy hymn państwowy. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor mgr Józef Marszałek, który przypomniał wszystkim o wydarzeniach 1 września i żołnierzach poległych w obronie kraju. Pan Dyrektor przywitał wszystkich serdecznie, podkreślając, że to szczególnie wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero przygodę z nauką w naszej szkole. Z kolei miał miejsce ciekawy montaż słowno- muzyczny na rozpoczęcie roku szkolnego w wykonaniu uczniów. Przygotowały go Pani Dorota Menderak i Pani Ewa Dydyk, za co bardzo dziękujemy. 

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego życzymy Wszystkim samych sukcesów, motywacji, ale przede wszystkim zapału do pracy:)

nowa era komputera

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l