Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

Lekkoatleci z Siemiechowa wśród najlepszych

20132014 img 0144„Taka mała szkoła w Siemiechowie a oni tacy mocni od lat …” – to słowa spikera, trenera z Tarnowa – to największe podziękowanie z ust profesjonalisty dla pracy sportowej szkoły- uczniów, ich rodziców, nauczycieli. Od wielu lat biegacze z Siemiechowa należą do ścisłej czołówki. W Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w tym roku byli faworytami rywalizacji w kategorii dziewcząt, niestety choroba nie pozwoliła wystartować dwójce zawodniczek. Osłabiona sztafeta dziewcząt i tak spisała się bardzo dobrze zajmując III miejsce na podium, zdobywając brązowe medale. O dużym pechu może mówić sztafeta chłopców, która także zajęła III miejsce, ale według sędziego nasz zawodnik biegnący na 8 zmianie pomylił nieznacznie trasę biegu /ale niestety trasa powinna być lepiej przygotowana i oznaczona!/. Drużyna chłopców ostatecznie została sklasyfikowana na wysokim IV miejscu. Na uznanie zasługuje fakt startu dwójki uczniów klasy III - Gucwy Piotra , Wirchomskiego Arkadiusza , którzy rywalizowali ze starszymi uczniami klas czwartych. Z występu wszystkich uczniów, ale szczególnie tych najmłodszych trener był bardzo zadowolony. Nasza szkoła jest mała trener Robert Kraj chcąc przygotować kadrę sportowców szkoły często musi angażować już najmłodszych.

W mistrzostwach startowało 32 drużyny dziewcząt oraz 32 drużyny chłopców, które wcześniej wygrały eliminacje gminne /z każdej gminy startowały dwie najlepsze drużyny/.

Drużynę tworzy dziewięciu uczniów reprezentujących klasy IV, V, VI w kategorii dziewcząt na dystansie 9 x 800m, w kategorii chłopców na dystansie 9x1000m. Uczniowie z Siemiechowa od wielu lat w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu gminy, powiatu a nawet województwa odnoszą sukcesy.

Brązowa sztafeta dziewcząt

1.Pres Agnieszka /kapitan/

2.Krzyżak Zuzanna

3.Tabiś Karolina

4.Ozga Aleksandra

5.Śliwa Natalia

6.Gucwa Iwona

7.Martyka Patrycja

8.Sapała Weronika

9.Kubik Paulina

Sztafeta chłopców

1.Śliwa Jacek /kapitan/

2.Gądek Kamil

3.Kwiek Kamil

4.Legutki Eryk

5.Kwiek Bartłomiej

6.Chlipała Kacper

7.Gucwa Piotr

8.Wirchomski Arkadiusz

9.Starzyk Bartłomiej

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali, jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l