SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2018/2019

Liga Niezwykłych Umysłów

SIEMIECHÓW ZDOBYWA WICEMISTRZOSTWO POWIATU TARNOWSKIEGO W KOSZYKÓWCE

20132014 img 5312Nasze zawodniczki zajęły II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (IMS) w koszykówce dziewcząt w Tuchowie. W finale wystąpiły cztery najlepsze drużyny z powiatu tarnowskiego, które wygrały wcześniejsze etapy kwalifikacyjne /w powiecie jest około 200 szkół/. Oprócz naszej drużyny wystąpił Tuchów, Tarnowiec oraz Lisia Góra.

Nasze zawodniczki pomimo dużej przewagi wzrostu przeciwniczek pewnie pokonały drużynę Tarnowca oraz Lisiej Góry. W ostatnim meczu nie sprostały drużynie z Tuchowa

Świetny występ w turnieju zanotowała Pres Agnieszka, która z dużą swobodą mijała przeciwniczki i zdobywała cenne punkty.

Skład drużyny: Pres Agnieszka (kapitan), Krzyżak Gabriela, Kwiek Gabriela, Gucwa Iwona, Tabiś Monika, Jeż Paulia, Krzyżak Zuzanna, Tabiś Karolina, Guzik Aleksandra, Korzeniowska Gabriela, Śliwa Natalia, Smosna Katarzyna.

Trener mgr Robert Kraj

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

nowa era komputera

Rekrutacja 2019/2020

katechizm bierzmowanych