Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

Siemiechów organizatorem rundy eliminacyjnej turnieju Coca-Cola Cup 2014

20132014 img 5896Wcześniej sprawnie zorganizowane trzy turnieje w ramach pucharu Tymbarka przez Siemiechów zaowocowały następnymi propozycjami.

Na prośbę małopolskiego koordynatora turnieju oraz Małopolskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pan Robert Kraj przygotował i przeprowadził na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Siemiechowie dwa turnieje eliminacyjne w następujących kategoriach:

Dziewcząt dla drużyn z miejscowości: Wojnicz, Ciężkowice, Gromnik, Wielka Wieś, Siemiechów,

Chłopców dla drużyn z miejscowości: Ciężkowice, Gromnik, Rzepiennik Strzyżewski, Siemiechów

Turnieje rozgrywane były w ramach 16. edycji największego piłkarskiego turnieju dla młodzieży gimnazjalnej Coca-Cola Cup, już po raz drugi rozgrywanego pod hasłem „Bądź aktywny, dołącz do gry”. W roku piłkarskich Mistrzostw Świata na zgłoszone szkoły gimnazjalne oraz ich uczniów, oprócz sportowych emocji, czeka szereg nagród. Wśród nich wyjazd na brazylijski mundial oraz udział w obozie treningowym we Włoszech. Turniej już po raz czwarty wspiera Robert Lewandowski. Patronat honorowy nad turniejem Coca-Cola Cup 2014 objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Przyjazd licznych drużyn z różnych miejscowości był okazją do promocji naszej szkoły i miejscowości.

Zawody zostały zorganizowane bardzo sprawnie, przebiegały w atmosferze święta sportowego.

Organizację tych turniejów traktujemy jako kolejne wyróżnienie naszej szkoły na niwie sportowej, ponieważ przyjechało do nas wiele szkół które posiadają o wiele lepszą bazę sportową niż nasza placówka.

Składamy serdeczne podziękowanie startującym zawodnikom i ich opiekunom.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l