SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2018/2019

Liga Niezwykłych Umysłów

Siemiechów organizatorem rundy eliminacyjnej turnieju Coca-Cola Cup 2014

20132014 img 5896Wcześniej sprawnie zorganizowane trzy turnieje w ramach pucharu Tymbarka przez Siemiechów zaowocowały następnymi propozycjami.

Na prośbę małopolskiego koordynatora turnieju oraz Małopolskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pan Robert Kraj przygotował i przeprowadził na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Siemiechowie dwa turnieje eliminacyjne w następujących kategoriach:

Dziewcząt dla drużyn z miejscowości: Wojnicz, Ciężkowice, Gromnik, Wielka Wieś, Siemiechów,

Chłopców dla drużyn z miejscowości: Ciężkowice, Gromnik, Rzepiennik Strzyżewski, Siemiechów

Turnieje rozgrywane były w ramach 16. edycji największego piłkarskiego turnieju dla młodzieży gimnazjalnej Coca-Cola Cup, już po raz drugi rozgrywanego pod hasłem „Bądź aktywny, dołącz do gry”. W roku piłkarskich Mistrzostw Świata na zgłoszone szkoły gimnazjalne oraz ich uczniów, oprócz sportowych emocji, czeka szereg nagród. Wśród nich wyjazd na brazylijski mundial oraz udział w obozie treningowym we Włoszech. Turniej już po raz czwarty wspiera Robert Lewandowski. Patronat honorowy nad turniejem Coca-Cola Cup 2014 objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Przyjazd licznych drużyn z różnych miejscowości był okazją do promocji naszej szkoły i miejscowości.

Zawody zostały zorganizowane bardzo sprawnie, przebiegały w atmosferze święta sportowego.

Organizację tych turniejów traktujemy jako kolejne wyróżnienie naszej szkoły na niwie sportowej, ponieważ przyjechało do nas wiele szkół które posiadają o wiele lepszą bazę sportową niż nasza placówka.

Składamy serdeczne podziękowanie startującym zawodnikom i ich opiekunom.

nowa era komputera

Rekrutacja 2019/2020

katechizm bierzmowanych