SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

WAKACJE PO ROKU SZKOLNYM I KATECHETYCZNYM 2018/2019

Liga Niezwykłych Umysłów

Gimnazjaliści najlepsi w gminie …

20132014 cimg3872Koszykówka to dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć punkty umieszczając piłkę w koszu. Jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych dyscyplin na świecie. Za datę powstania koszykówki uznaje się 21 grudnia 1891 roku, a za jej twórcę - Jamesa Naismitha.

Nasi gimnazjaliści w rozgrywanych Mistrzostwach Gminy Gromnik w Koszykówce okazali się najlepsi. Uczniowie zaprezentowali świetne przygotowanie techniczne, motoryczne oraz taktyczne całej drużyny.

Startowali w składzie: Wietecha Arkadiusz /kapitan/, Kochan Krystian, Kiełbasa Paweł, Jurkiewicz Konrad, Kościński Bartłomiej oraz zawodnicy rezerwowi: Biesek Mateusz, Kwiek Patryk, Bartosik Bartłomiej, Tabiś Dawid.

Trener mgr Robert Kraj

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany uczeń naszej szkoły Kochan Krystian.

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali, jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

nowa era komputera

Rekrutacja 2019/2020

katechizm bierzmowanych