Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

OMNIBUS SKOK JAWORZNO – EDYCJA 2013

20132014 img 3976W dniu 9 grudnia 2013 roku w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej      i Gimnazjum w Zakliczynie, już po raz czwarty, odbył się konkurs OMNIBUS SKOK „Jaworzno” zorganizowany przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo – Kredytową „Jaworzno”. Konkurs miał charakter międzyszkolny i wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurencja była bardzo duża, bowiem do konkursu przystąpiło ogółem 120 uczniów, w tym 19 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie klas I-III gimnazjum.

     Uczniowie klas od I-III mieli za zadanie ułożyć wiersze (rymowanki)           o długości od 15 do 20 wersów, w treści których należało użyć słów związanych z finansami. W tej grupie wiekowej za zajęcie 5 miejsca nagrodę otrzymała uczennica klasy II - Weronika Chwistek

     Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowejorazklas I - III gimnazjumpisali ujednolicony test przygotowany przez pracownikówSKOK Jaworznodla poszczególnej kategorii wiekowej. Młodzież naszej szkoły wykazała się ogromną wiedzą na temat bankowości oraz umiejętnościami matematycznymi: I miejsce zdobyła uczennica klasy VI – Gabriela Łyszczarz, II miejsce : uczennica klasy III gimnazjum – Klaudia Kuśnierz, III miejsce : uczennica klasy III gimnazjum – Monika Kurczab, V miejsce: uczeń klasy IV – Paweł Oleksyk,          VI miejsce: uczennica klasy VI – Gabriela Krzyżak.

Laureatom gratulujemy osiągniętego sukcesu,

zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l