Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

Informacja dla rodziców

Siemiechów, dnia 27.09.2013 r.

Szanowni Państwo,

            W najbliższym czasie w Zespole Szkół w Siemiechowie pojawi się zespół wizytatorów ds.ewaluacji, którzy przez kilka dni będą przyglądać się naszej placówce. Efektem ich pracy będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania szkoły. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wyrażenia opinii na potrzeby raportu.

            Ewaluacja zewnętrzna jest ważnym elementem nadzoru pedagogicznego i ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i funkcjonowania systemu edukacyjnego. Ministerstwo zdefiniowało wymagania wobec szkół, dotyczące różnych dziedzin: od wyników nauczania, poprzez rozwijanie aktywności uczniów, współpracę z rodzicami, po organizację pracy placówki, w tym warunki lokalowe i wyposażenie (pełna lista wymagań na stronie www.npseo.pl).

            Wizytatorzy ds.ewaluacji starają się więc uzyskać pełny obraz funkcjonowania placówki. Rozmawiają z dyrekcją i nauczycielami, ale też z uczniami i partnerami szkoły. Istotnym elementem jest rozmowa z rodzicami, wypełnianie ankiet (anonimowych). Stąd też zostaną Państwo poproszeni o wyrażenie opinii na temat funkcjonowania naszej szkoły. Wypływające z nich wnioski będą częścią raportu, który niebawem zostanie zamieszczony na platformie internetowej www.npseo.pl.

            Zależy nam na Państwa szczerych opiniach. Chcemy poznać Państwa zdanie. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się wzmocnić i rozwijać naszą szkolną społeczność.

Z wyrazami szacunku

Józef Marszałek

Dyrektor Zespołu Szkół w Siemiechowie

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l