SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2018/2019

Liga Niezwykłych Umysłów

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2013

  Już w pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego wystartowali nasi sportowcy. 20 września odbyły się Mistrzostwa Gminy Gromnik w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach startowało 139 uczestników. Uczniowie klas IV – VI startowali w kategorii dziewcząt na dystansie 800m, w kategorii chłopców na dystansie 1000m. Gimnazjaliści w kategorii dziewcząt na dystansie 1000m,  w kategorii chłopców na dystansie 1500m. Uczniowie z Siemiechowa od wielu lat w biegach przełajowych na szczeblu gminy, powiatu a nawet województwa odnoszą sukcesy.

W tym roku nasi sportowcy ze szkoły podstawowej spisali się świetnie w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewczyny i chłopcy zajęli I miejsce

Na Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego z naszej szkoły awansowało 12 uczniów.

Wyniki

Szkoła Podstawowa
Dziewczęta

Klasa IV
1. Martyka Patrycja - SP Siemiechów
2. Dzięciołowska Edyta - SP Brzozowa
3. Sowa Izabela - SP Chojnik

4.Sapała Weronika - SP Siemiechów

5. Kubik Paulina- SP Siemiechów
Klasa V
1. Krzyżak Zuzanna - SP Siemiechów
2. Tabiś Karolina - SP Siemiechów

3. Murczek Zuzanna - SP Chojnik

4. Śliwa Natalia- SP Siemiechów

6. Smosna Katarzyna- SP Siemiechów
Klasa VI
1. Pres Agnieszka - SP Siemiechów
2. Mrozik Patrycja - SP Gromnik
3. Gogola Gabriela - SP Rzepiennik Marciszewski

5. Kwiek Gabriela- SP Siemiechów
Chłopcy
Klasa IV
1. Kafel Bartłomiej - SP Gromnik
2. Burnat Kacper - SP Chojnik
3. Wirchomski Arkadiusz - SP Siemiechów
Klasa V
1. Legutki Eryk - SP Siemiechów
2. Pres Daniel - SP Siemiechów
3. Kwiek Bartłomiej - SP Siemiechów
Klasa VI
1. Gniadek Dawid - SP Brzozowa
2. Turaj Jakub - SP Chojnik
3. Śliwa Jacek - SP Siemiechów

5. Gądek Szymon- SP Siemiechów
Gimnazjum
Dziewczęta
Klasa I
1. Kawecka Aleksandra - GP Chojnik
2. Kaczka Patrycja - GP Gromnik
3. Duda Angelika - GP Siemiechów
Klasa II
1. Hekłowska Aneta - GP Gromnik
2. Gumola Ilona - GP Chojnik
3. Potępa Magdalena - GP Siemiechów
Klasa III
1. Morys Karolina - GP Siemiechów
2. Kipiel Wioletta - GP Gromnik
3. Szczepanik Anna - GP Gromnik

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali, jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

Rekrutacja 2019/2020

katechizm bierzmowanych