Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

rok szkolny i katechetyczny 2021/2022

Liga Niezwykłych Umysłów

Dzień Mamy i Taty

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”

J. I. Kraszewski

Jak co roku, 20152016 kolaz mama26 maja świętujemy Dzień Matki, miesiąc później - 23 czerwca - obchodzimy Dzień Ojca. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami – połączyły te święta tak, aby rodzice mogli uczcić je i świętować razem.

  Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech . Dzieci wspólnie z nauczycielkami przygotowały występ artystyczny. Klasa I wraz z Panią Łucją Grzyb przygotowała występ o smutnym osiołku, który zgubił się swojej mamusi. Klasa II wraz z Panią Małgorzatą Ryndak przygotowali przedstawienie o grymaśnej stokrotce, która wolała samotne życie niż zamążpójście i rodzinę, natomiast kl. III wraz z Panią Kazimierą Szafraniec zaprezentowała bajkę o najważniejszym słowie na świecie- słowie Mama. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek, oglądali tańce i przedstawienia. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności najlepiej jak potrafili przed najbliższymi.
  Po występach dzieci wręczyły Rodzicom prezenty wykonane samodzielnie podczas zajęć  w szkole.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l