Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

rok szkolny i katechetyczny 2021/2022

Liga Niezwykłych Umysłów

Gimnazjalistki w Pleśnej wywalczyły I miejsce

20152016 dsc5305W rozgrywanym w Pleśnej półfinale powiatowym w koszykówce dziewcząt nasze gimnazjalistki zajęły I miejsce. Nasze zawodniczki rywalizowały w tzw. „grupie południe” tj. rejon Tuchów, Zakliczyn, Ciężkowice, Ryglice, Szerzyny, Rzepiennik Strzyżewski, Pleśna, Gromnik. Gminy te reprezentowane były przez najlepsze szkoły które wygrały kwalifikacje gminne.

Na turnieju nasze zawodniczki wygrały rywalizację w fazie grupowej i po zaciętym meczu pokonały w fazie pucharowej Rzuchową / która ma gimnazjum z klasą sportową/ pewnie awansowały do finału powiatowego w Wojniczu.

Skład drużyny: Pres Agnieszka, Krzyżak Zuzanna, Morys Joanna, Olszewska Klara, Wirchomska Weronika, Kwiek Gabriela , Gucwa Iwona, Majka Paulina, Kurczab Sylwia, Kozioł Wiktoria, Krzyżak Gabriela, Paulina Jeż.

Trener: Robert Kraj

 

Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy startowali, jako reprezentanci /sportowcy/ naszej szkoły oraz ich rodziców.

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l