Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

UROCZYSTE PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

20162017 20161025 pasowaniePierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Siemiechowie są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. 25 października 2016r. o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych.

   Z ogromną radością oficjalnie przyjęliśmy  do grona naszych uczniów 15 pierwszoklasistów. Uroczystość rozpoczęła Pani Kazimiera Szafraniec, która przywitała pierwszaków oraz licznie zgromadzonych gości.
Następnie uczniowie pod kierunkiem swojej wychowawczyni przedstawili program artystyczny, w czasie, którego z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Również starsi koledzy i koleżanki przygotowali dla najmłodszych rówieśników krótki występ artystyczny, w którym powitali ich szkolnym gronie i dali kilka rad jak być wzorowym uczniem.

    Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez Pana Roberta Kraja. Dzieci były bardzo skupione i wzruszone, świetnie prezentowały się w stroju galowym. Wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia Szkoły Podstawowej w Siemiechowie.
            Po pasowaniu dzieci otrzymały drobne upominki przygotowane przez uczniów klas II i III wspólnie z wychowawczyniami z okazji ślubowania. Cała impreza wypadła wspaniale. Na długo zostanie w pamięci dzieci i gości uroczystości.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIERWSZAKOM SUKCESÓW W NAUCEI SERDECZNIE WITAMY
W GRONIE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SIEMIECHOWIE!

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l