Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

dzien dziadkow 1024x768"Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija, z życzeniami wnuczek dąży, niech im zdrowie zawsze sprzyja…”

W naszej szkole w Siemiechowie  zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla naszych seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości...Dnia 27 stycznia 2017 w Domu Kultury w Siemiechowie odbyło się to wspaniałe święto. Na początku zaproszeni goście zostali gorąco powitani i podziękowano im za liczne przybycie. Akademia była wspaniałą okazją do wyrażenia przez wnuki swojej wdzięczności i ogromnej miłości. Licznie przybyli Dziadkowie i Babcie mieli okazję podziwiać występ artystyczny swoich wnucząt przepełniony radością, muzyką i śpiewem. Był to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. Przepełniony serdecznością, radością i uśmiechem. Dziadkowie i Babcie otrzymali podarunki, które własnoręcznie przygotowały wnuczęta. 

Drogim Babciom i Dziadkom życzymy samych cudownych chwil w ich życiu i zapraszamy za rok!!!

 

"Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija,
z życzeniami wnuczek dąży, niech im zdrowie zawsze sprzyja…”

 

W naszej szkole w Siemiechowie  zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla naszych seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości...Dnia 27 stycznia 2017 w Domu Kultury w Siemiechowie odbyło się to wspaniałe święto. Na początku zaproszeni goście zostali gorąco powitani i podziękowano im za liczne przybycie. Akademia była wspaniałą okazją do wyrażenia przez wnuki swojej wdzięczności i ogromnej miłości. Licznie przybyli Dziadkowie i Babcie mieli okazję podziwiać występ artystyczny swoich wnucząt przepełniony radością, muzyką i śpiewem. Był to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. Przepełniony serdecznością, radością i uśmiechem. Dziadkowie i Babcie otrzymali podarunki, które własnoręcznie przygotowały wnuczęta.  

Drogim Babciom i Dziadkom życzymy samych cudownych chwil w ich życiu i zapraszamy za rok!!!

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l