Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

SEZON ZIMOWY W NASZEJ SZKOLE!

20180307 - Biała Niżna :) - Kiedy następny wyjazd?LINK DO GALERII

Miłośnicy sportów zimowych wykorzystali sprzyjającą ku temu aurę i wyruszyli w poszukiwaniu wyrażeń na stoku i lodowisku. Tuż przed feriami grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką dyrektora Pana Grzegorza Kierońskiego oraz Pana Roberta Kraja udała się do Krynicy. Tam, w Ośrodku Narciarskim Słotwiny, szusowali po stoku ćwicząc i rozwijając umiejętności jazdy na nartach
i snowboardzie. Z kolei po powrocie z zimowego wypoczynku uczniowie zawitali w Białej Niżnej, by spróbować swoich sił na lodowisku. Wyjazd był uciechą zarówno dla świetnie znających tajniki jazdy na łyżwach jak i tych, którzy stawiali swoje pierwsze „kroki” na tafli lodowiska.

Aktywny wypoczynek, miłe towarzystwo, świetna zabawa to zalety, które z pewnością połączyły oba zimowe wyjazdy. Radość i zadowolenie uczestników najlepiej potwierdza wielokrotnie powtarzane pytanie: „Kiedy kolejny wyjazd?

MM

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l