Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY 2 0 2 2 | 2 0 2 3

Liga Niezwykłych Umysłów

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 I POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY

„Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że nowa nieznana nam przed laty szkoła była przyjazna. Tutaj czuliśmy się rozumiani i bezpieczni. Staliśmy się doroślejsi i bogatsi w umiejętności i wiedzę. A dzisiaj kłaniamy się bardzo nisko”.

20190619 zakonczenie roku szkolnego20182019 2a 1000 l

FOTO - GALERIA 

19 czerwca to długo oczekiwany przez nas dzień zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Był on szczególny dla uczniów klas ósmej i trzeciej gimnazjum, którzy stali się absolwentami naszej szkoły. Ponieważ gimnazja przestają istnieć, wydarzenie to można uznać za koniec pewnej epoki.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, którą odprawił ks. proboszcz Bogusław Cygan. Następnie, po przejściu na halę sportową, odbyła się część oficjalna. Najpierw wkroczyli na „scenę” tanecznym krokiem najstarsi uczniowie, wykonując piękny walc. Następnie dyrektor szkoły p. Grzegorz Kieroński rozdał nagrody i świadectwa z biało- czerwonym paskiem tym uczniom, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrodzeni zostali również ci uczniowie, którzy systematycznie uczęszczali do szkoły i uzyskali stuprocentową frekwencję.

20190619 zakonczenie roku szkolnego20182019 23 1000 l

Z kolei miała miejsce część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VIII wraz z wychowawczynią p. Jadwigą Gawełczyk oraz klasy III gimnazjum wraz z wychowawczynią p. Martą Pawlik- Włudyką. Najpierw było bardzo wesoło, uczniowie zaprezentowali skecz, w którym w humorystyczny sposób przypomnieli swoje lata spędzone w szkole. Potem były podziękowania wychowawcom, nauczycielom za kilkuletnią naukę i wychowanie oraz najbardziej emocjonujący moment – pożegnanie z koleżankami i kolegami. Nie obyło się bez wzruszenia i łez.

Drodzy Absolwenci! Teraz przed Wami czas, w którym będziecie wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności. Żegnamy Was słowami, które widniały na dekoracji podczas akademii: „Każda historia ma swój koniec, ale w życiu koniec jest początkiem nowej historii”. Twórzcie ją! Niech sprzyja Wam szczęście! Pamiętajcie jednak, że zamykając pewien etap w swoim życiu i zaczynając nowy, zostawiacie cząstkę siebie w naszej szkole. Jesteście już częścią jej historii. Zawsze jesteście w niej mile widzianiJ

Marta P-W

20200914 edziennik vulcan

nowa era komputera

Podsumowanie sukcesów sportowych w SP w Siemiechowie

2022 9 miejsce w mistrzostwach Polski grawer l

 

LIST OD JULESA

20200909 Jules 5602 1000 l

katechizm bierzmowanych

plakat KV DLA DZIECI 500px l 

KORONAWIRUS

Infolinia Ministerstwa Zdrowia
- tel. 800 190 590 -

(czynna całodobowo).

 

Więcej informacji na stronach:

http://www.gov.pl/koronawirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

 

Plakaty:

Plakat KV DLA DZIECI - PDF

KV plakat A3 DRUK - PDF

KV plakat A3 DRUK 500px l